12,50 € brutto/h

Holandia praca bez znajomości języka dla par produkcja napojów od zaraz Haga

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 7 grudnia 2021 01:08

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii dla par. Zatrudnienie w fabryce z Hagi przy produkcji napojów bez znajomości języka. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Haga.

Wynagrodzenie: 12,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca wykonywana przy taśmie produkcyjnej;
  • obsługiwanie oraz czyszczenie urządzeń produkcyjnych;
  • kontrolowanie jakości gotowych produktów;
  • na końcowym etapie zadaniem będzie pakowanie produktów.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz na dłuższy okres czasu;
  • motywacja i chęci do podjęcia pracy;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego lub holenderskiego;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • rzetelność.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • zatrudnienie na 3 miesiące z opcją przedłużenia zatrudnienia;
  • przeszkolenie wprowadzające;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • wsparcie polskiego tłumacza/koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail:

pracujwholandii@net-c.nl z dopiskiem: Produkcja napojów Haga 21/22

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dla-par-oferta-pracy-w-holandii-bez-jezyka-od-zaraz-produkcja-napojow-w-hadze/

ID ogłoszenia: 37261ae202dca779