11,00 € na godz.

Holandia praca bez znajomości języka na magazynie odzieży od zaraz Bleiswijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bleiswijk
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 16 kwietnia 2022 01:01

Pracodawca z Bleiswijk szuka od zaraz magazynierów do pracy w Holandii. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka na magazynie odzieży z opcją podjęcia dłuższej współpracy.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Bleiswijk.

Wynagrodzenie: 11,00 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień internetowych dla sklepu online;
  • pakowanie oraz przygotowywanie zamówień do wysłania;
  • sortowanie zamówień oraz przewożenie ich na odpowiednie miejsce w magazynie;
  • kontrolowanie jakości produktów na różnych etapach pracy i zgłaszanie niedoskonałości;
  • pracownik będzie wykonywał również drobne prace magazynowe.

Wymagania:

  • własne zakwaterowanie;
  • bez znajomości języka niderlandzkiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim;
  • mile widziany własny transport do pracy;
  • atutem będzie doświadczenie.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu na konto;
  • zatrudnienie w systemie dwuzmianowym;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • w kantynie dostępne darmowe gorące napoje oraz tanie posiłki;
  • dodatki zmianowe;
  • zwrot kosztów za dojazd do pracy;
  • pomoc polskich koordynatorów;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail:

katarzyna.skowronska@covebo.pl albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 885 065 886

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-holandii-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-odziezy-bleiswijk/

ID ogłoszenia: 2216259b233d4e3d