do uzgodnienia

Holandia praca bez znajomości języka na magazynie zbieranie zamówień Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 2 listopada 2015 02:45

Aktualne zatrudnienie w Venlo na magazynie przy zbieraniu zamówień i pakowaniu towarów bez znajomości języka holenderskiego. Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz.

Stanowisko: Magazynier – Komisjoner

Lokalizacja: Venlo, Holandia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zadania:

  • zbieranie towarów na magazynie zgodnie z zamówieniem
  • wyszukiwanie produktów wykonuje się zgodnie z kluczem
  • przygotowywanie zamówienia do wysyłki
  • pracownik będzie obsługiwał skaner ręczny

Oczekiwania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • uczciwość, odpowiedzialność, lojalność
  • chęć i motywacja
  • energiczność
  • znajomość języka angielskiego wymagana jest w stopniu komunikatywnym
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy przy zbieraniu zamówień na magazynie
  • gotowość do wyjazdu przynajmniej na 6 miesięcy
  • dużym atutem będzie posiadanie certyfikatu na wózki widłowe

Zapewniamy:

  • umowę o pracę bezpośrednio u holenderskiego pracodawcy
  • zapewnione przejazdy na terenie Holandii
  • zorganizowane lokum
  • wysokie zarobki zgodne ze stawkami holenderskimi
  • pomoc w kwestiach organizacyjnych
  • możliwość zatrudnienia dla par

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres: biuro@goodjob.com.pl

Wiadomość należy zatytułować: “Pracownik magazyny/order picker”

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-24dhfm/

ID ogłoszenia: 6155632cb0b7f9ef