11,35/h brutto

Holandia praca bez znajomości języka na produkcji burgerów od zaraz w Groenlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Groenlo
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 7 lutego 2019 01:14

Zatrudnienie od zaraz na produkcji spożywczej – burgerów, szaszłyków w fabryce z Groenlo. Oferta aktualnej pracy w Holandii dla osób bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Lokalizacja: Groenlo, Holandia

Stawka godzinowa: 11,35 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pakowanie produktów spożywczych – kiełbasek, burgerów, szaszłyków
  • pracownik będzie przeprowadzał kontrolę jakości, ważył i etykietował pudełka

Oczekiwania:

  • dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • konieczność porozumiewania się w języku angielskim przynajmniej na poziomie podstawowym
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu d Polski do Holandii
  • zakwaterowanie zapewnione w zgodzie z certyfikatem SNF
  • pensję wypłacaną co 4 tygodnie na konto pracownika
  • dodatki do wynagrodzenia podstawowego
  • pełne ubezpieczenie pracownicze
  • wsparcie rezydenta
  • prosty i stały dostęp do paska wypłat
  • po pierwszym tygodniu możliwość otrzymania zaliczki do 150 euro
  • pakiet startowy w cenie 120 zł w którego skład wchodzi słowniczek polsko-holenderski, karta do telefonu, poszewka na pościel

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem źródła.

źródło: www.covebo.pl/szczegoly-oferty.html?grupa=pl&oferta=1341&ref=

ID ogłoszenia: 6965c5b15547a0a3

ilość wszystkich wyświetleń: 515, dzisiaj: 1