do uzgodnienia

Holandia praca bez znajomości języka na produkcji kanapek Alphen aan den Rijn

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Alphen aan den Rijn
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: do ustalenia
  • Długość umowy: pół roku
  • Opublikowany: 15 grudnia 2016 03:50

Atrakcyjna oferta pracy w Holandii dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego na produkcji przy pakowaniu kanapek. Zatrudnienie Alphen aan den Rijn dla chętnych z komunikatywną znajomością języka angielskiego lub niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji
Miejsce: Alphen aan den Rijn, Holandia
Wynagrodzenie: do ustalenia
Liczba wakatów: 5

Obowiązki:

  • zatrudnienie w zakładzie zajmującym się przygotowywaniem kanapek
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za przygotowywanie składników i w tym celu będzie się zajmować obsługą maszyn takich jak krajalnice, wagi, itp.
  • pakowanie gotowych wyrobów i oklejanie
  • dostarczanie składników z magazynu i dbanie o ciągłość produkcyjną

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność na okres 6 miesięcy
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • dla chętnych nadgodziny
  • dużą zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia pracy na dłużej
  • wysokie wynagrodzenie plus dodatki i podwyżki
  • możliwość rozwoju i zdobycia ciekawego doświadczenia
  • opcja skorzystania z odpłatnego zamieszkania, przejazdów oraz ubezpieczenia

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez stronę:

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-holandii-bez-jezyka-na-produkcji-przy-pakowaniu-kanapek-alphen-aan-den-rijn/

ID ogłoszenia: 4795851815f4880a