10,21 € na godz.

Holandia praca bez znajomości języka na produkcji kanapek od zaraz 2021 Leeuwarden

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leeuwarden
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2021 01:08

Dla pracowników produkcji możliwość podjęcia od zaraz pracy w Holandii. Zatrudnienie w fabryce z Leeuwarden na produkcji kanapek bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Leeuwarden.

Wynagrodzenie: 10,21 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadania wykonywane są przy linii produkcyjnej;
  • pracownik będzie zajmował się przygotowywaniem kanapek, tortilli, wrapów oraz innych przekąsek;
  • dbanie o wysoką higienę;
  • praca odbywa się przy obniżonej temperaturze od ok. +12 do +13 stopni Celsjusza;
  • praca w systemie zmianowym.

Wymagania:

  • bez języka holenderskiego, ale z językiem angielskim w stopniu średnim/dobrym;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • mile widziane będzie doświadczenie w sektorze spożywczym;
  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • umiejętność dokładnego dbania o higienę pracy;
  • mile widziane będzie prawo jazdy.

Oferujemy:

  • możliwość otrzymania bonusu rekomendacyjnego w wysokości 100 € oraz bonusu dla osób, które mieszkają prywatnie – 350 €;
  • zatrudnienie na dłużej;
  • odpłatne zakwaterowanie;
  • wsparcie kadrowo administracyjne w języki polskim, holenderskim, angielskim oraz rumuńskim;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki zmianowe.

Aplikacja:

Zgłaszać się można poprzez stronę: www.sbaflex.pl/oferty-pracy/przygotowywanie-kanapek/

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-holandii-na-produkcji-kanapek-od-zaraz-leeuwarden-2021/

ID ogłoszenia: 9276074737512c42