300-420 € netto/tydzień

Holandia praca bez znajomości języka na produkcji kanapek od zaraz w Utrechcie 2020

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Utrecht
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 kwietnia 2020 03:04

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii na produkcji kanapek. Zatrudnienie 2020 w fabryce z Utrechtu dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji kanapek

Miasto: Utrecht, Holandia

Wynagrodzenie: od 300 do 420 euro netto tygodniowo – 11 euro brutto na godzinę + dodatek zmianowy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie prostych prac na produkcji kanapek

Oczekiwania:

  • mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub holenderskiego
  • prawo jazdy kat.B i własne auto na wyjazd
  • dostępność od zaraz
  • wysoka motywacja
  • sumienność, solidność, zaangażowanie
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • wynagrodzenie to 300 euro netto tygodniowo przy 38 godzinach pracy i po odliczeniu zakwaterowania, podatków, kosztów ubezpieczenia(24 € tygodniowo)
  • zamieszkanie zorganizowane po 6 osób w domkach szeregowych/wolno-stojących z dostępem do szybkiego internetu
  • osoby które nie korzystają z zamieszkania będą otrzymywały wynagrodzenie w wysokości ok. 420 euro netto tygodniowo
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych, płatnych 108%
  • pensję wypłacaną raz na tydzień
  • opcja podnoszenia kwalifikacji
  • pracodawca zapewnia zwrot kosztów za przejazd z miejsca zamieszkania do pracy 0,19 €/km do max 8 € dziennie
  • 25 dni płatnego urlopu rocznie
  • częściowy lub całkowity zwrot kosztów za przejazd do Niemiec w oparciu o przedstawione paragony
  • opieka rezydenta Polaka

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV, na adres:

  • praca@orangejobs.nl

źródło: https://orangejobs.nl/pl/job/pracownik-produkcyjny-kanapki-300e-420e-netto-tygodniowo/

ID ogłoszenia: 9035e832a38430b2