9,92 €/h brutto + dodatki

Holandia praca bez znajomości języka na produkcji lodów od zaraz Roermond

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Roermond
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 11 marca 2019 03:13

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii na produkcji przy pakowaniu lodów. Oferta z fabryki żywności z Roermond dla Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizowane jest odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji lodów

Lokalizacja: Roermond, Holandia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zarobki: 9,92 euro brutto na godzinę pracy plus dodatek zmianowy w wysokości 12,5%

Zadania:

  • jest to praca w fabryce lodów na różnych liniach produkcyjnych
  • obowiązkiem będzie głównie pakowanie gotowych produktów
  • inne zadania zlecane przez koordynatora

Wymagania:

  • doświadczenie w podobnej pracy
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • dostępność od zaraz
  • znajomość języka angielskiego na poziomie A1 – jest to poziom podstawowy

Zapewniamy:

  • pracę w systemie trójzmianowym
  • dodatki eksterytorialne
  • na miejscu zorganizowane odpłatnie ubezpieczenie oraz zakwaterowanie
  • pracę na podstawie umowy holenderskiej
  • wsparcie koordynatora
  • możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • bezpłatny przejazd do pracy
  • wynagrodzenie wypłacane raz na tydzień
  • wsparcie w zorganizowaniu wszelkich niezbędnych dokumentów potrzebnych do podjęcia legalnej pracy w Holandii
  • możliwość do rozwoju, przechodzenia szkoleń i uzyskiwania certyfikatów i uprawnień

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą pracy w Holandii, prosimy o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem źródła.

źródło: www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-lodow-roermond,oferta,6657057

ID ogłoszenia: 4575c85092b82ddc