8,70 euro brutto/h

Holandia praca bez znajomości języka od zaraz produkcja sosów Nieuw Vennep

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nieuw Vennep
  • Opublikowany: 30 listopada 2015 03:10

Ogłoszenie pracy w Holandii na produkcji sosów dla kobiet. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Nieuw Vennep dla osób bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Nieuw Vennep

Wynagrodzenie: 8,70 euro brutto na godzinę

Termin: od zaraz

Zadania:

  • osoba zatrudniona odpowiada za pobieranie próbek i ważenie składników na wadze laboratoryjnej
  • pracownik zajmuje się przygotowywaniem skosów czyli łączeniem i mieszaniem składników zgodnie z recepturą zakładową

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • gotowość do przyjazdu własnym autem
  • posiadanie czynnego prawa jazdy
  • samodzielność

Oferujemy:

  • holenderskie warunki pracy
  • zapewnione pełne ubezpieczenie
  • pracodawca organizuje miejsce zamieszkania oraz transport wewnętrzny
  • pracę od zaraz na dłuższy czas
  • zatrudnienie w pełni za holenderskich warunkach
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatki urlopowe, wakacyjne i zmianowe

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać z załączeniem CV za pomocą poczty elektronicznej: joanna@Holandiajobs.pl

Kontakt telefoniczny możliwy jest pod numerem: 790 833 585

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-praca-w-holandii-od-zaraz-na-produkcji-sosow-nieuw-vennep/

ID ogłoszenia: 161565b517de6560

ilość wszystkich wyświetleń: 979, dzisiaj: 1