10,38 EURO

Holandia praca bez znajomości języka od zaraz przy pakowaniu batoników Leerdam 2019

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leerdam
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 czerwca 2019 01:44

Aktualnie poszukujemy osób bez znajomości języka do pracy w Holandii przy pakowaniu batoników. Zatrudnienie w Leerdam od zaraz z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz batoników

Miejsce zatrudnienia: Leerdam, Holandia

Pensja: 10,38 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • łatwa praca przy pakowaniu batoników do opakowań
  • pracownik będzie odpowiedzialny również za kontrolę jakości oraz naklejanie etykiet

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B będzie mile widziane
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę
  • raz na 4 tygodnie wypłatę przelewaną na konto
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie zgodnie z certyfikatem SNF
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • prosty dostęp do paska wypłat oraz dokumentów za pośrednictwem internetowego profilu pracownika
  • po pierwszym tygodniu możliwość pobrania 150 euro zaliczki
  • na start pakiet o wartości 120 PLN (pościel, karta holenderska do telefonu plus słowniczek)

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem źródła.

źródło: www.covebo.pl/szczegoly-oferty.html?grupa=pl&oferta=1326&ref=

ID ogłoszenia: 8435d0ff2a932dae