od 11,85 € brutto/h

Holandia praca bez znajomości języka produkcja czekolady od zaraz fabryka w Hadze

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 8 stycznia 2022 00:22

Na produkcji czekolady poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Holandii 2022. Zatrudnienie w fabryce z Hagi dla Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Haga.

Wynagrodzenie: od 11,85 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie przygotowywał oraz przeprowadzał kontrolę jakości składników do produkcji;
  • obsługiwanie maszyn po wcześniejszym przeszkoleniu;
  • kontrolowanie jakości gotowych już produktów;
  • do zadań będzie należało pakowanie oraz przygotowywanie produktów do magazynowania;
  • czyszczenie różnych elementów linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • chęć podjęcia stałej pracy.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe bez stawki wiekowej;
  • darmowe zakwaterowanie przez pierwsze pół roku;
  • pomoc przy załatwianiu formalności i tłumaczeniu dokumentów.

Aplikacja:

Osoby, które chcą podjąć pracę w Holandii, proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail:

pracujwholandii@net-c.nl z dopiskiem: Produkcja czekolady Haga 2022

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-holandii-na-produkcji-czekolady-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-fabryka-haga/

ID ogłoszenia: 14361d897e8b0ea1