10,15/h

Holandia praca bez znajomości języka przy pakowaniu batoników od zaraz Leerdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leerdam
  • Opublikowany: 1 stycznia 2019 00:56

Propozycja zatrudnienia w Leerdam dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu batoników. Oferta aktualnej od zaraz pracy w Holandii na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz batoników

Rozpoczęcie: od zaraz

Miasto: Leerdam, Holandia

Stawka godzinowa: 10,15 euro brutto

Zakres zadań:

  • praca przy pakowaniu batoników do opakowań kartonowych oraz kontrolowanie jakości
  • pracownik będzie także etykietował opakowania

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dużą zaletą będzie prawo jazdy kat.B

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy
  • wypłatę pensji co 4 tygodnie na konto
  • dodatki do wynagrodzenia podstawowego
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu (zgodne z certyfikatem SNF)
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • wsparcie polskojęzycznych koordynatorów
  • pracodawca zapewnia pełne ubezpieczenie na cały okres zatrudnienia
  • prosty dostęp do paska wypłat
  • po pierwszym tygodniu możliwość podjęcia zaliczki w wysokości 150 euro
  • pakiet startowy o wartości 120 zł  – słowniczek polsko-holenderski, kartę do telefonu, poszewkę na pościel

Aplikacja:

Zainteresowanych, prosimy o kontakt pod numerem:
+48 77 545 75 75
Szanowni kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez źródło.

źródło: https://www.covebo.pl/szczegoly-oferty.html?oferta=1326&ref=

ID ogłoszenia: 1405c26afaf56721

ilość wszystkich wyświetleń: 1167, dzisiaj: 1