11,85 € brutto/h

Holandia praca bez znajomości języka przy pakowaniu batonów od zaraz 2023 Leerdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leerdam
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 24 stycznia 2023 01:16

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Holandii przy pakowaniu batonów. Zatrudnienie 2023 w Leerdam od zaraz dla pakowaczy. Zakwaterowanie będzie zapewniał pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Leerdam.

Wynagrodzenie: 11,85 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie gotowych batonów do pudełek;
  • pracownik będzie przeprowadzał kontrolę jakości;
  • zadaniem będzie naklejanie etykiet na opakowania.

Wymagania:

  • bez znajomości języka niderlandzkiego, ale z językiem angielskim w stopniu komunikatywnym;
  • chęć podjęcia pracy na dłużej;
  • mile widziane prawo jazdy kat. B;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki zmianowe od 33 do 35%;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto;
  • zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF;
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Holandii;
  • transport do pracy na terenie kraju;
  • ubezpieczenie;
  • opiekę polskich koordynatorów;
  • stały profil pracownika online z dostępem do dokumentów.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: ewa.wachowiak@covebo.pl lub można zadzwonić pod numer telefonu: +48 888 506 886

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/pakowanie-batonow-od-zaraz-praca-holandia-bez-znajomosci-jezyka-leerdam-2023/

ID ogłoszenia: 22963ce9f0e9afd9