9,89/h brutto

Holandia praca od zaraz bez znajomości języka przy pakowaniu paczek świątecznych Deventer

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Deventer
  • Opublikowany: 8 listopada 2018 00:25

Aktualnie poszukujemy osób bez znajomości języka do pracy w Holandii przy pakowaniu paczek świątecznych. Oferta z Deventer od zaraz na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz paczek świątecznych

Lokalizacja: Deventer – Holandia

Wynagrodzenie: 9,89 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za składanie kartonów oraz pudełek
  • obowiązkiem będzie pakowanie paczek świątecznych ze słodyczami, kosmetykami
  • osoba zatrudnienia zajmuje się również owijaniem artykułów w papier ozdobny lub przezroczysty plus owija we wstążki

Oczekiwania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • dokładność
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę
  • pracę w godzinach od 8:00 do 17:00
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • zamieszkanie zgodnie z SNF
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • pracodawca zapewnia bezpłatnie pełne ubezpieczenie
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • prosty i ciągły dostęp do paska wypłat, zestawienia godzin a także dokumentów i profilu pracownika
  • po pierwszym tygodniu możliwość otrzymania 150 euro zaliczki
  • na start pracownik otrzyma pakiet startowy, zawierający poszewkę na pościel, kartę do telefonu, słowniczek
  • bon świąteczny w wysokości 60 euro – skierowany do osób pracujących w Wigilię jak również przy projekcie świątecznym

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o wysyłanie aplikacji za pośrednictwem źródła.

źródło: https://www.covebo.pl/szczegoly-oferty.html?oferta=1339&ref=

ID ogłoszenia: 9485be32b18e4f07

ilość wszystkich wyświetleń: 2577, dzisiaj: 2