10,04 euro/h brutto

Holandia praca bez znajomości języka przy pakowaniu szynki od zaraz Sassenheim

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Sassenheim
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 stycznia 2018 00:51
  • Wygasa: 3 dni, 2 godzin

Możliwość podjęcia pracy w Holandii od zaraz dla osób bez znajomości języka na stanowisku pakowacza. Oferta zatrudnienia 2018 przy pakowaniu szynki w zakładzie z Sassenheim.

Stanowisko: Pakowacz szynki

Nr ref: JGM/11/17

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Stawka godzinowa: 10,04 euro brutto na godzinę pracy

Lokalizacja: Sassenheim, Holandia

Zakres zadań:

  • wykonywane prac produkcyjnych, polegających na pakowaniu bekonu oraz szynki w plastrach i kawałkach

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • możliwość podjęcia pracy w Holandii od zaraz
  • gotowość do pracy na hali przy niskiej temperaturze, około 12 stopni Celsjusza
  • mile widziane posiadanie własnego samochodu
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Zapewniamy:

  • bezpłatne przejazdy pomiędzy zamieszkaniem a pracą
  • raz na tydzień wypłatę należności
  • pracodawca zapewnia narzędzia oraz odzież roboczą
  • zatrudnienie w oparciu o umowę na holenderskich warunkach
  • pomoc w organizacji przejazdu do Holandii
  • odpłatne ubezpieczenie za 22,19 euro/tydzień oraz zamieszkanie za 85 euro/tydzień

Aplikacja:
Zainteresowanych, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod poniższymi numerami:

77 543 18 41, 77 543 18 53

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-holandii-od-zaraz-przy-pakowaniu-szynki-bez-jezyka-sassenheim/

ID ogłoszenia: 2075a51f0e24f62c