do uzgodnienia

Holandia praca bez znajomości języka Wijchen od zaraz przy pakowaniu keczupów

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Wijchen
  • Opublikowany: 21 lipca 2016 02:03

Aktualne ogłoszenie pracy w Holandii dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego przy pakowaniu keczupów. Zatrudnienie od zaraz w Wijchen na minimum 3 miesiące.

Stanowisko: Pakowacz keczupów

Miejsce zatrudnienia: Wijchen, Holandia

Wynagrodzenie: do ustalenia

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za pakowanie keczupów na magazynie
  • osoba zatrudniona będzie wykonywała pracę na zmiany

Oczekiwania:

  • duża motywacja
  • energiczność, pracowitość
  • możliwość zatrudnienia od zaraz na minimum 3 miesiące
  • minimum podstawowa znajomość języka angielskiego
  • atutem będzie zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane referencje

Zapewniamy:

  • wsparcie przy sprawach urzędowych – również przy wyrobieniu numeru SOFI
  • pomoc przy organizowaniu przejazdu do Holandii
  • przejazdy pomiędzy zamieszkaniem a zakładem pracy
  • wsparcie koordynatora na miejscu
  • zarobki wypłacane raz w tygodniu
  • bonusy za pracę zmianową
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Holandii

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem poniższej strony:

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-holandii-bez-jezyka-przy-pakowaniu-ketchupow-od-zaraz-wijchen/

ID ogłoszenia: 227578e7e0dc8eec