od 12,50 € brutto/h

Holandia praca dla par bez znajomości języka przy pakowaniu lodów od zaraz Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do końca czerwca 2022 roku
  • Opublikowany: 26 kwietnia 2022 02:07

Dla par aktualna od zaraz praca w Holandii przy pakowaniu lodów. Zatrudnienie w fabryce z Tilburga bez znajomości języka na linii produkcyjnej. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca bezpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Tilburg.

Wynagrodzenie: od 12,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca na linii produkcyjnej wykonywana przy obniżonej temperaturze;
  • zadaniem będzie pakowanie artykułów mrożonych – przeważnie lodów – do zbiorczych opakowań kartonowych.

Wymagania:

  • dostępność na przynajmniej 3 miesiące albo dłużej;
  • atutem będzie doświadczenie na produkcji spożywczej;
  • zmotywowanie i chęci do podjęcia pracy w Holandii;
  • mile widziana znajomość angielskiego, niderlandzkiego albo niemieckiego.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie tymczasowe;
  • bardzo dobre warunki finansowe + premie i dodatki;
  • darmowe zakwaterowanie oraz ubezpieczenie NNW;
  • kartę SIM z holenderskim numerem telefonu oraz rozmówki polsko-holenderskie;
  • pomoc polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail: pracujwholandii@net-c.nl z dopiskiem: pakowanie lodów Tilburg 2022

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dla-par-dam-prace-w-holandii-od-zaraz-bez-jezyka-przy-pakowaniu-lodow-w-tilburgu-2022/

ID ogłoszenia: 5636266eea6150a6