do ustalenia

Holandia praca dla Polaków na produkcji mrożonek od zaraz Emmeloord

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Emmeloord
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Opublikowany: 4 stycznia 2015 02:54

Od zaraz dam pracę w Holandii na linii produkcyjnej przy pakowaniu dań mrożonych w fabryce. Ogłoszenie z Emmeloord dla Polaków bez doświadczenia. Pracodawca wymaga znajomości języka niderlandzkiego bądź angielskiego.

Stanowisko: Pracownik linii produkcyjnej
Lokalizacja: Holandia, Emmeloord
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– dbanie o zapewnienie prawidłowej ciągłości produkcyjnej
– stanie przy taśmie i pakowanie dań mrożonych
– obsługiwanie maszyn produkcyjnych
– kontrolowanie jakości wyrobów
– prowadzenie prac porządkowych

Wymagania:
– znajomość i zastosowanie przepisów BHP
– osoby schludne
– przestrzeganie zasad osobistej higieny
– rzetelne wykonywanie obowiązków
– język angielski bądź holenderski na dobrym poziomie
– chęć wyjazdu za granice na dłuższy okres czasu

Oferujemy:
– pracę w holenderskiej firmie od zaraz
– dobre warunki zatrudnienia
– ubezpieczenie
– transport do pracy i po zakończeniu zmiany do miejsca zamieszkania
– wypłaty rozliczane w systemie tygodniowym
– na miejscu pomoc polskiego opiekuna
– odpowiedzi na wszelkie pytania

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do zgłaszania swojej osoby telefonicznie pod numer: 533 087 111 bądź (77) 441 06 54

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-holandia-przy-tasmie-na-produkcji-dan-mrozonych-od-zaraz-emmeloord/

ID ogłoszenia: 25454a8946a81de8

1 odpowiedź na “Holandia praca dla Polaków na produkcji mrożonek od zaraz Emmeloord”

  1. Witam,
    Jestem zainteresowany Państwa ofertą, chcielibyśmy wyjechać 4-osobową grupą, ze znajomością języka angielskiego. @osoby posiadają prawo jazdy oraz auto.
    Proszę o kontakt, 782736509

    Pozdrawiam, Radosław Skuza