do ustalenia

Holandia praca na linii produkcyjnej bez znajomości języka Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Opublikowany: 15 marca 2015 22:05

Zatrudnienie dla pracowników produkcyjnych przy pakowaniu owoców i warzyw. Praca w Holandii w mieście Eindhoven dla par i grup bez znajomości języka urzędowego.

Stanowisko: pracownik linii produkcyjnej
Lokalizacja: Holandia, Eindhoven
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Praca odbywa się w fabryce produkcyjnej różnego rodzaju produktów spożywczych i tworzyw sztucznych. Pracownik będzie się zajmować ich pakowaniem, kodowaniem, etykietowanie oraz dbaniem o prawidłową dystrybucję.

Wymagania:
– dostosowanie się do rytmu pracy
– umiejętność nawiązywania szybkich kontaktów
– szybkość myślenia
– podejmowanie samodzielnych decyzji
– znajomość języka obcego będzie mile widziana (angielski, niemiecki, holenderski)
– numer SOFI będzie dodatkowym atutem
– prawo jazdy jest pożądane
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie
– rozwój pracownika
– pomoc koordynatorów w każdej chwili
– transport wewnętrzny
– przejazd do Holandii
– zatrudnienie również dla par i grup
– pracę w międzynarodowej, dobrze prosperującej firmie
– miejsce do zamieszkania
– każdy pracownik jest objęty ubezpieczeniem

Aplikacja:
Na stronie: http://www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-eindhoven-holandia,oferta,3818016

ID ogłoszenia: 5675505ed980ffb3

7 komentarzy na “Holandia praca na linii produkcyjnej bez znajomości języka Eindhoven”

  1. iwona.burda na 16 marca 2015 @ 12:14

    witam.wraz z partnerem jestesmy zaintereswoania ofertą.oboje mamy doswiadczenie w pracy za granica.posiadam numer sofi pracowałam wczesniej w holandii i niemczech.mój partner w irlandii i szwajcari.posiadamy wlasne auto i prawo jazdy proszę o kontakt oto numer tel.888 955 254 badz na email iwona.burda@interia.pl

  2. Witam chciał bym sie dowiedziec czegos wiecej o tej pracy

    Mam Grupę 4 osobowa 17.21

    Pozdrawiam Norbert Pankiewicz

  3. Jestem zainteresowany ja i moj kuzyn.Prosił bym tylko o odp. jaka stawka za godz.?

  4. Jestem zainteresowany pracowałem 4 lata w Holandi
    783 672 891

  5. Aleksandra na 23 marca 2015 @ 17:55

    Witam. Ja i moj partner jestesmy zainteresowani oferta pracy. Prosze o kontakt 881 208 612

  6. Jestem zainteresowany panstwa oferta pracowalem w Belgii. Moj numer kontaktowy – 794 164 187 lub 533 572 725

  7. jestem zainteresowany posiadam numer sofi wHolandi pracowałem prawie rok mój nr telefonu+[48]668-394-540