do uzgodnienia

Holandia praca na magazynie odzieżowym bez znajomości języka Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 14 czerwca 2018 01:41

Propozycja zatrudnienia przy zbieraniu zamówień na magazynie odzieżowym w Tilburgu. Oferta pracy w Holandii dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego – mile widziana znajomość języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejscowość: Tilburg, Holandia

Liczba miejsc do obsadzenia: 20

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca na magazynie hurtowni odzieżowej
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pakowanie i przepakowywanie
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za zbieranie zamówień i kontrolowanie jakości produktów
  • inne zadania niezbędne do sprawnego funkcjonowania magazynu

Oczekiwania:

  • gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych
  • znajomość języka angielskiego będzie mile widziana
  • dostępność na dłużej
  • samodzielność

Oferujemy:

  • wysokie zarobki z możliwością otrzymania podwyżki
  • zatrudnienie w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • wsparcie przy wyrabianiu numeru Sofi
  • możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • dla chętnych odpłatnie miejsce zamieszkania, przejazdy lokalne i ubezpieczenie

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 9795b2195d659d81