10,35 euro/h brutto

Holandia praca na produkcji pizzy od zaraz z językiem angielskim Beuningen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Beuningen
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 2 listopada 2017 04:00

Oferujemy zatrudnienie w piekarni z Beuningen od zaraz na produkcji pizzy oraz zapiekanek. Ogłoszenie pracy w Holandii dla osób ze znajomością języka angielskiego. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Beuningen, Holandia

Zarobki: 10,35 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • praca w piekarni przy pakowaniu artykułów gotowych – pizzy oraz zapiekanek
  • do zadań należeć będzie ważenie a także przeprowadzanie kontroli jakości
  • wykonywanie prac magazynowych, np załadunek i rozładunek produktów na tacki z pieca
  • przyklejanie etykiet oraz przygotowywanie produktów do wysyłki

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • duża motywacja
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • możliwość podjęcia pracy w Holandii na przynajmniej 10 tygodni

Zapewniamy:

  • zamieszkanie firmowe
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • przejazd do Holandii sprawdzonymi przewoźnikami
  • opcja podjęcia zatrudnienia na dłużej
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora i pomoc przy sprawach urzędowych oraz przy tłumaczeniach

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 3359fa2976d8e42

ilość wszystkich wyświetleń: 1838, dzisiaj: 1