do ustalenia

Holandia praca na produkcji przy pakowaniu bez znajomości języka Rotterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rotterdam
  • Długość umowy: pół roku
  • Opublikowany: 20 września 2014 19:44

Oferta pracy w Holandii w mieście Rotterdam na linii produkcyjnej bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia. Zatrudnienie od zaraz przy pakowaniu na okres 6 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik do pakowania
Lokalizacja: Holandia, Rotterdam
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
- przygotowywanie owoców i warzyw do celów produkcyjnych (mycie, krojenie)
- obsługiwanie maszyn produkcyjnych po wcześniejszym szkoleniu
- zajmowanie się pakowaniem produktów spożywczych, naklejaniem kodów
- przygotowanie towaru do magazynowania
- prowadzenie prac porządkowych po zakończonej zmianie

Wymagania:
- posiadanie umiejętności porozumienia się w języku angielskim (A2/B1)
- chęć do podjęcia pracy zmianowej
- możliwość wyjazdu do Holandii na pół roku
- prawo jazdy na samochód osobowy będzie dodatkowym atutem
- osoba niekarana z zaświadczeniem do wglądu
- posiadanie dużej motywacji i zapału do pracy

Oferujemy:
- pracę na dłuższy okres od zaraz
- zatrudnienie zmianowe
- możliwość zdobycia nowych umiejętności
- szkolenia pozwalające obsługiwać maszyny znajdujące się w przedsiębiorstwie
- satysfakcjonujące wynagrodzenie
- brak ukrytych kosztów podczas rekrutacji

Aplikacja:
Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim prosimy wysyłać na maila: praca@hobij.pl lub info@hobij.pl w tytule wpisując: OWOCE/ WARZYWA 21.09.14

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22m1bf/

ID ogłoszenia: 636541d893726d81