do uzgodnienia

Holandia praca od zaraz dla par na produkcji sałatek bez języka Helmond

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Helmond
  • Opublikowany: 19 września 2016 00:48

Oferta pracy w Holandii do podjęcia od zaraz dla par bez znajomości języka na produkcji sałatek. Zatrudnienie w Helmond dla Polaków przy myciu i krojeniu warzyw oraz owoców.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miasto: Helmond, Holandia
Rozpoczęcie: od zaraz
Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy przygotowywaniu składników, czyli mycie, krojenie warzyw i owoców
  • inne zadania produkcyjne, jak np: pakowanie

Oczekiwania:

  • możliwość zatrudnienia przynajmniej na pół roku
  • znajomość języka angielskiego
  • duże zaangażowanie i wydajność
  • zdolności adaptacyjne
  • mile widziane zaświadczenie o niekaralności
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej

Oferujemy:

  • wsparcie rezydenta porozumiewającego się w języku polskim
  • przejazdy wewnętrzne
  • ubezpieczenie
  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy
  • pomoc w wyrobieniu numeru SOFI
  • wsparcie w zorganizowaniu transportu do Holandii
  • dodatki za pracę w weekendy
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu przez Agencję
  • wynagrodzenie wypłacane raz na tydzień

Aplikacja:
Wiadomość e-mail z załączeniem dokumentów aplikacyjnych należy przesłać na adres:

  • praca@hobij.pl z dopiskiem: PRODUKCJA HELMOND

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-holandii-produkcja-salatek-helmond-dla-par-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 6757dd98f4c6e08