do uzgodnienia

Holandia praca od zaraz na produkcji ciast i deserów z językiem angielskim Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 15 kwietnia 2018 03:21

Oferujemy zatrudnienie w okolicach Amsterdamu dla osób ze znajomością języka angielskiego na produkcji przy pakowaniu ciast i deserów. Praca w Holandii od zaraz z zakwaterowaniem odpłatnym.

Stanowisko: pracownik produkcji cukierniczej

Miejsce zatrudnienia: okolice Amsterdamu – Diemen

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • praca na produkcji deserów i ciast przy pakowaniu
  • osoba zatrudniona będzie również etykietowała opakowania i ustawiała je w skrzynkach
  • inne nieskomplikowane prace zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • dostępność na dłużej
  • atutem będzie zaświadczenie o niekaralności a także referencje od poprzednich pracodawców
  • wysoka motywacja
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • raz na tydzień wypłacanie pensji
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • pomoc przy dopełnianiu formalności – również przy wyrobieniu numeru SOFI
  • wsparcie przy zorganizowaniu transportu do Holandii
  • ubezpieczenie pracownicze
  • odpłatne zamieszkanie
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na adres, podany poniżej:

  • biuro@hobij.pl z dopiskiem w tytule: PRODUKCJA CIASTA

źródło: http://www.praca4u.net/produkcja-ciast-i-deserow-ok-amsterdam-id1142573.html

ID ogłoszenia: 9505ace540032409

ilość wszystkich wyświetleń: 1364, dzisiaj: 1