Nie podano

Holandia praca od zaraz produkcja i pakowanie sałatek z językiem angielskim, Rijnsburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rijnsburg
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Nie podano
  • Długość umowy: Nie podano
  • Opublikowany: 27 lutego 2021 00:55

Ze znajomością języka angielskiego w rejonie Rijnsburga od zaraz do podjęcia atrakcyjna praca w Holandii na produkcji przy pakowaniu sałatek. Zakwaterowanie zapewnione będzie odpłatnie.

Szukasz pracy bez doświadczenia? W Heemskerk gwarantujemy dużą ilość godzin, a do tego atrakcyjną stawkę: 12,42 euro plus dodatki – nawet 100proc stawki podstawowej!

Miejsce pracy : Rijnsburg

Heemskerk zatrudnia około 1100 specjalistów i co tydzień dostarcza około 3,5 miliona świeżych produktów do znanych sieci supermarketów i restauracji, zarówno w kraju, jak i za granicą.
Praca w działach produkcji, pakowania i logistyki to gwarancja różnorodnych zadań np. cięcie i przygotowywanie warzyw, pakowanie gotowych produktów, kontrola jakości czy przygotowanie do transportu.

TWOJE ZADANIA:
-Czyszczenie maszyn, praca z chemikaliami
– Cięcie produktów zgodnie z instrukcjami Operatora Maszyny
-Oklejanie i pakowanie produktów do pudełek i przygotowanie do transportu
-Dbać o utrzymanie jakości
-Przemieszczanie materiałów do produkcji
-Informowanie operatora maszyny o problemach na linii produkcyjnej

WARUNKI ZATRUDNIENIA:
-Praca na dwie zmiany (5:30-15:30 / 15:30-2:30)
-Stawka godzinowa: nawet 12,42 euro brutto
-Dodatki za pracę w nadgodzinach, godzinach nocnych, w święta (25%-200% stawki podstawowej)
-Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
-Bezpłatna kawa i herbata w stołówce
-Organizacja transportu do Holandii
-Tanie zakwaterowanie oraz szybki dojazd rowerem lub prywatnym samochodem
-Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
-Aplikacja myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ
-Polski koordynator na miejscu
-Telefoniczna pomoc 24/7 – Operations Service Center
-Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
– Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. Fit@OTTO czy Happy OTTO Wish!

WYMAGANIA:
-Gotowość do pracy w temperaturze 4-10°C
-Dobra kondycja fizyczna
-Język ang. na poziomie dobrym
-Zakaz noszenia jakiejkolwiek biżuterii

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: pracuj@ottopraca.eu.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

ID ogłoszenia: 606037c7b554337

ilość wszystkich wyświetleń: 519, dzisiaj: 1