do uzgodnienia

Holandia praca od zaraz produkcja kremu czekoladowego bez języka Gronsveld

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Gronsveld
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 6 lutego 2017 01:01

Oferujemy możliwość zatrudnienia od zaraz w Gronsveld dla Polaków na produkcji kremu czekoladowego. Oferta pracy w Holandii bez znajomości języka holenderskiego. Pracodawca wymaga jednak niemieckiego lub angielskiego komunikatywnie.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Numer referencyjny: S/01
Pensja: do uzgodnienia
Lokalizacja: Gronsveld, Holandia
Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • pracownik będzie zajmował się obsługą maszyny produkcyjnej do wyrobów cukierniczych, takich jak masy, kremy i nadzienia
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie przygotowanie produktów na podstawie receptury dostarczonej przez producenta
  • konieczność stałej kontroli pracy maszyn
  • mycie i konserwacja
  • kontrola produktu finalnego

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn produkcyjnych
  • konieczność posługiwania się językiem angielskim lub niemieckim na poziomie przynajmniej B1 – czyli komunikatywnie
  • prawo jazdy kat.B
  • atutem będą aplikacje od osób zamieszkałych w Gronsveld

Zapewniamy:

  • pracę na stałe
  • podwyżki
  • dla osób które się sprawdzą możliwość podjęcia dłuższej współpracy na podstawie umowy na czas nieokreślony
  • młody i ambitny zespół,
  • kandydatom którzy będą mieszkać prywatnie pracodawca zapewnia zwrot kosztów za dojazdy pomiędzy pracą a zamieszkaniem

Aplikacja:
Poprzez poniższą stronę:

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-holandii-na-produkcji-kremu-bez-znajomosci-jezyka-gronsveld/

ID ogłoszenia: 75158972e5c9d449

1 odpowiedź na “Holandia praca od zaraz produkcja kremu czekoladowego bez języka Gronsveld”

  1. Witam jestesmy zainteresowani oferta dla par prosimy o kontakt tel 576108454 lub 720858199 pozd