9,87/h euro

Holandia praca od zaraz przy pakowaniu kanapek z językiem angielskim Losser

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Losser
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 października 2017 06:56

Szukamy osób do podjęcia pracy w Holandii od zaraz na produkcji kanapek przy linii produkcyjnej. Oferta z Losser dla Polaków ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pakowacz kanapek

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Losser, Holandia

Wynagrodzenie: 9,87 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie zadań produkcyjnych w fabryce z Losser
  • praca przy taśmociągu

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • zaangażowanie
  • znajomość języka angielskiego, niemieckiego albo holenderskiego na poziomie umożliwiającym komunikację

Oferujemy:

  • dodatki za pracę w soboty w wysokości 140% oraz niedziele 200%
  • zarobki wypłacane będą w systemie tygodniowym
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie w cenie 90 GBP za tydzień
  • dodatkowo płatne ubezpieczenie w cenie 22,50 euro za tydzień

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Holandii, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • raciborz@inperson.pl

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego, pod numerem: +48 32 419 18 76

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-w-holandii-przy-pakowaniu-kanapek-od-zaraz-losser-2017/

ID ogłoszenia: 16359d3e86d75fc6