10,48/h euro brutto

Holandia praca od zaraz z językiem angielskim przy pakowaniu ciastek, kanapek Soest

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Soest
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 9 września 2018 18:58

Ogłoszenie pracy w Holandii na produkcji przy pakowaniu kanapek, ciastek. Zatrudnienie 2018 od zaraz w Soest z podstawową znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji – pakowacz ciastek

Miejsce zatrudnienia: Soest, Holandia

Stawka godzinowa: 10,48 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • praca na produkcji jako pakowacz ciastek, wrapów oraz kanapek
  • osoba zatrudniona będzie pracowała przy linii produkcyjnej
  • pracownik układa składniki i pakuje gotowe artykuły

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B będzie dodatkowym atutem
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zgodnej z warunkami holenderskimi
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Holandii i transportu lokalnego
  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • wynagrodzenie wypłacane co 4 tygodnie na konto pracownicze
  • dodatki do wynagrodzenia podstawowego
  • zamieszkanie zgodne z certyfikatem SNF
  • nadgodziny płatne 125%, praca zmianowa w zależności od dni i godzin od 125-150%
  • ubezpieczenie
  • wsparcie rezydenta Polaka
  • stały dostęp do internetowego profilu pracownika, paska wypłat, zestawienia godzin
  • w kantynie podczas przerw pracownicy mają zapewnioną kawę i herbatę

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny:

  • tel:+48775457575

Lub zgłaszanie się przez źródło.

źródło: https://www.covebo.pl/szczegoly-oferty.html?oferta=1290&ref=

ID ogłoszenia: 9515b954936907a5