9,15 euro brutto/h

Od zaraz Holandia praca Oude Tonge na produkcji spożywczej bez języka przygotowywanie składników

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oude Tonge
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 26 listopada 2015 01:40

Przetwórnia spożywcza od zaraz zatrudni pracowników na produkcję żywności przy przygotowywaniu składników. Oferta pracy w Holandii bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce: Oude Tonge, Holandia

Wynagrodzenie: 9,15 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca w przetwórni spożywczej przy przygotowywaniu składników do późniejszych procesów produkcyjnych
  • obowiązkiem będzie kojenie, szatkowanie oraz obsługa prostych maszyn produkcyjnych
  • osoba zatrudniona będzie miała za zadanie porządkować swoje stanowisko po ukończeniu pracy i dbać o porządek w trakcie
  • dużą zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat.B

Oczekiwania:

  • posiadanie udokumentowanego doświadczenia w pracy na produkcji spożywczej
  • możliwość wykonywana zadań przy temperaturze ok. 2-6 st. Celsjusza
  • chęć zatrudnienia na dłużej
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • przejazdy pomiędzy pracą a zakwaterowaniem
  • zapewnione lokum – dobry standard
  • wypłacanie pensji raz w tygodniu na konto walutowe
  • wsparcie w zorganizowaniu wszelkich formalności
  • zatrudnienie na pełny etat, z możliwością wypracowywania nadgodzin
  • praca na podstawie kontraktu zgodnego z CAO

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do przesyłania zgłoszeń z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na poniższy adres kontaktowy.

  • espradom@euroservices.com.pl

Kontakt telefoniczny dostępny jest pod numerem: 48 36 32 028

źródło: http://www.praca4u.net/pracownicy-produkcji-w-przemysle-spozywczym-id320317.html

ID ogłoszenia: 383565582638bf3a

ilość wszystkich wyświetleń: 1053, dzisiaj: 1