10,15 EUR/h brutto

Holandia praca przy pakowaniu batoników od zaraz z językiem angielskim Leerdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leerdam
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 29 kwietnia 2019 02:03

Propozycja zatrudnienia w fabryce z Leerdam przy pakowaniu batoników. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii dla Polaków ze znajomością języka angielskiego 2019.

Stanowisko: Pakowacz batoników

Miejsce zatrudnienia: Leerdam, Holandia

Pensja: 10,15 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za wkładanie batoników do pudełek
  • obowiązkiem będzie kontrola jakości oraz etykietowanie

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie prawo jazdy kat.B
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę
  • wynagrodzenie wypłacane raz w tygodniu na konto bankowe
  • na start pracownik otrzyma pakiet o wartości 120 zł zawierający poszewkę na pościel. holenderską kartę do telefonu a także słowniczek polsko-holenderski
  • 150 euro zaliczki możliwe do pobrania po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • łatwy dostęp do paska wpłat oraz zestawienia godzin i dokumentów
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • pełne ubezpieczenie
  • przejazdy do pracy w Holandii
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • zakwaterowanie

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem źródła.

źródło: www.covebo.pl/szczegoly-oferty.html?grupa=pl&oferta=1326&ref=

ID ogłoszenia: 5405cc21893c59f0