9,36 euro/h brutto

Holandia praca przy pakowaniu bez znajomości języka od zaraz Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Opublikowany: 9 października 2014 23:45

Od zaraz zatrudnimy pracowników bez znajomości języka holenderskiego do pracy w Holandii. Oferta z Venlo przy pakowaniu i montażu części elektronicznych. Pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik linii produkcyjnej
Lokalizacja: Holandia, Venlo
Wynagrodzenie: 9,36 euro/h brutto

Zadania:
Praca odbywa się w fabryce elektroniki gdzie pracownik będzie zajmować się lutowaniem części. Zatrudniony jest również przydzielony do zadań związanych z pakowaniem.

Wymagania:
– dobra znajomość języka angielskiego
– sprawne dłonie
– dobry wzrok
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy będzie atutem
– gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz
– bez przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia danego stanowiska

Oferujemy:
– legalną pracę na holenderskich warunkach
– pracę bez znajomości języka urzędowego
– możliwość zdobycia doświadczenia
– zakwaterowanie w cenie ok. 87,50 euro/mc
– oferujemy świadczenia socjalne
– zapewniamy ubezpieczenie odpłatne 22,25 euro za każdy tydzień

Aplikacja:
Dziękujemy za przesłane zgłoszenia! Oferta jest już nieaktualna.

Źródło: http://pracanaprodukcji.eu/ogloszenia/holandia-praca-od-zaraz-na-produkcji-przy-pakowaniu-i-montazu-elektroniki-venlo/

ID ogłoszenia: 2005436ea357928c