8,96 euro brutto/h

Holandia praca przy pakowaniu ciastek bez znajomości języka Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 maja 2017 02:28

Ogłoszenie aktualnej pracy w Holandii dla osób bez znajomości języka holenderskiego ale z językiem angielskim. Zatrudnienie w Amsterdamie przy pakowaniu ciastek.

Stanowisko: Pakowacz ciastek
Miejscowość: Harderwijk okolice Amsterdamu, Holandia
Stawka godzinowa: 8,96 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca polega na pakowaniu gotowych ciastek oraz kontrolowaniu ich jakości

Wymagania:

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat.B

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zgodnej z holenderskim prawem pracy
  • odpłatne zamieszkanie z dostępem do internetu w cenie 50 euro tygodniowo
  • ubezpieczenie pracownicze za 23 euro na tydzień
  • raz na miesiąc wypłatę pensji
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • atrakcyjną stawkę godzinową w wysokości 8,96 euro brutto na godzinę

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym, na poniżej podany adres kontaktowy:

  • jakub.drab@Holandiajobs.pl z dopiskiem w nagłówku: CIASTKA

Kontakt telefoniczny możliwy jest pod numerem: 509 507 764

źródło: http://www.praca4u.net/pakowanie-ciastek-angielski-id560339.html

ID ogłoszenia: 251591b771215167

ilość wszystkich wyświetleń: 409, dzisiaj: 2