do uzgodnienia

Holandia praca przy pakowaniu keczupów bez znajomości języka Wijchen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Wijchen
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 września 2016 05:00

Aktualne ogłoszenie pracy w Holandii dla osób bez znajomości języka niderlandzkiego przy pakowaniu keczupów na magazynie w Wijchen. Zatrudnienie dla Polaków ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pakowacz keczupów
Miasto: Wijchen, Holandia
Zarobki: do ustalenia

Obowiązki:

  • praca na magazynie w Wijchen przy ręcznym pakowaniu keczupów

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja
  • atutem będzie aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane referencje od poprzedniego pracodawcy – aczkolwiek doświadczenie nie jest konieczne
  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
  • możliwość zatrudnienia na minimum 3 miesiące

Oferujemy:

  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • wsparcie w sprawach urzędowych – między innymi w wyrobieniu numeru SOFI
  • ubezpieczenie pracownicze
  • pracę zmianową
  • dla chętnych możliwość skorzystania z zamieszkania zorganizowanego przez agencję
  • przejazdy
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • wysokie zarobki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • rzeszow@hobij.pl z dopiskiem: KETCHUPY

źródło: http://www.praca4u.net/praca-przy-ketchupach-wijchen-id410690.html

ID ogłoszenia: 3957e2913d41897