1,700.00

Holandia praca – Sortowanie odpadów budowlanych, Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Data rozpoczęcia pracy: 29.03.2016
  • Długość umowy: tymczasowa
  • Opublikowany: 2 marca 2016 04:30

Agencja pracy za granicą dla klienta z Tilburga rekrutuje pracowników fizycznych gotowych do pracy w Holandii przy sortowaniu odpadów budowlanych przy taśmie. Pracodawca oczekuje średniej znajomości języka angielskiego.

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745).Firma specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie na terenie Holandii, a jej centrala mieści się w Opolu. To znany i ceniony lider na holenderskim rynku pracy.

Opis stanowiska:
Praca w sortowni odpadów pobudowlanych
Praca przy taśmie, przy sortowaniu drewna, folii, papieru, kamienia gipsu, regipsu, ogólnych odpadów, metalu, metali nieżelaznych, kabli itp. Wrzucanie tych tworzyw do odpowiednich kontenerów
Praca w kurzu

Wymagania:
dyspozycyjność na okres co najmniej 13 tygodni
średnia znajomość języka angielskiego
prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
perspektywą podjęcia długoterminowej współpracy
stabilne godziny pracy
dobre wynagrodzenie
możliwość korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w Holandii zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu lokalnego lub organizowania tych świadczeń prywatnie
praca w okolicach Eindhoven

Informacje dodatkowe:
W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl (http://tnsgroup.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/224683/0) oraz spełniające wymagane kryteria. Do formularza zgłoszeniowego należy dołączyć CV w języku angielskim.

ID ogłoszenia: 50656d58e3fd7b02

ilość wszystkich wyświetleń: 741, dzisiaj: 2