8,87 euro brutto/h

Holandia praca Limburgia od zaraz bez znajomości języka na produkcji jogurtów

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Limburgia
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 16 października 2016 03:17

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Holandii do podjęcia od zaraz dla osób bez znajomości język holenderskiego. Zatrudnienie dla Polaków w zakładzie z Limburgii na produkcji jogurtów.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Rozpoczęcie: od zaraz
Miejsce zatrudnienia: Limburgia, Holandia
Wynagrodzenie: 8,87 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • wszelkie zadania produkcyjne w fabryce słynącej z produkcji serków i jogurtów
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę maszyn produkcyjnych oraz etykietowanie gotowego produktu wraz z pakowaniem
  • pracownicy posiadający odpowiednie uprawnienia będą zajmowały się obsługą wózków widłowych

Oczekiwania:

  • praktyczna umiejętność obsługi wózków widłowych
  • możliwość podjęcia pracy w Holandii od zaraz
  • angielski lub niemiecki na poziomie dobrym
  • możliwość wyjazdów cyklicznych
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia w Holandii
  • legalne warunki zatrudnienia
  • wysokie zarobki wypłacane na czas
  • zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie na miejscu

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • rekrutacja@contrain.pl

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-holandii-bez-jezyka-limburgia-na-produkcji-jogurtow/

ID ogłoszenia: 3715802cad53f9cf

ilość wszystkich wyświetleń: 1822, dzisiaj: 2