1,000.00

Holandia praca w magazynie Doc Data w Tilburgu od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Data rozpoczęcia pracy: 29.09.206
  • Długość umowy: tymczasowa
  • Opublikowany: 18 września 2016 02:46

Pilnie poszukiwane osoby chętne do podjęcia pracy w Holandii na magazynie w Tilburgu. Zatrudnienie możliwe od zaraz przy zbieraniu zamówień na odzież, zabawki, kosmetyki, książki etc.

Opis stanowiska:
praca w magazynie sklepu internetowego zajmującego się sprzedażą m. in. ubrań, kosmetyków, zabawek, książek
pakowanie i przepakowywanie z palet do skrzynek różnego rodzaju produktów
zbieranie zamówień
kontrola jakości towarów
pomoc przy rozładunku ciężarówek

Wymagania:
komunikatywna znajomość języka angielskiego
prawo jazdy kat. B. mile widziane
gotowość podjęcia pracy w nadgodzinach

Oferujemy:
pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
możliwość długoterminowej współpracy
dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki
pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
możliwość odpłatnego korzystania z: zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu
przejazd do Holandii gratis
gwarancję minimum 36 godzin pracy tygodniowo!

Informacje dodatkowe:
W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl (http://tnsgroup.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/238526/0) z załączonym CV oraz spełniające wymagane kryteria.

ID ogłoszenia: 27657da627b18ca0

ilość wszystkich wyświetleń: 1510, dzisiaj: 1