10 e/h

Holandia praca w Tilburgu – Operator maszyn do produkcji żywności

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 29.12.2015
  • Długość umowy: tymczasowa
  • Opublikowany: 2 grudnia 2015 03:45

Biuro pośrednictwa pracy za granicą dla firmy produkcyjnej z Tilburga poszukuje operatora maszyn przy obsłudze oraz ustawianiu maszyn pakujących, foliujących produkty spożywcze.

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745).

Opis stanowiska:
Obsługa oraz ustawianie maszyn pakujących, foliujących oraz zamykających produkty spożywcze
Przygotowanie produkcji wg zamówienia
Dostarczanie na linię produkcyjną odpowiednich produktów (konieczność noszenia ciężkich skrzynek z produktami spożywczymi)
Kontrolowanie i uzupełnianie właściwych materiałów do opakowań (folie/etykiety/kartony)
Czyszczenie i utrzymywanie w czystości maszyn oraz miejsca pracy
Wykonywanie niewielkich prac konserwacyjnych (drobne naprawy)

Wymagania:
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Znajomość języka holenderskiego będzie dodatkowym atutem
Komunikatywność oraz zdolność podejmowania samodzielnych decyzji

Oferujemy:
pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
wynagrodzenie powyżej minimalnych stawek wiekowych
możliwość długoterminowej współpracy
możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w Holandii zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu lokalnego
opiekę polskich rezydentów.
Informacje dodatkowe:

W procesie rekrutacji wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl (http://tnsgroup.es-candidate.com/pl/application/form/219920/0/1/) spełniające wymagane kryteria. Do formularza należy załączać CV w języku angielskim zawierające opis doświadczenia zawodowego.

ID ogłoszenia: 489565eb77a5f82a

ilość wszystkich wyświetleń: 680, dzisiaj: 1