do ustalenia

Holandia praca w Venlo dla kobiet przy pakowaniu farmaceutyków od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Opublikowany: 10 listopada 2014 01:23

Zatrudnimy kobiety do pracy w Holandii przy pakowaniu produktów farmaceutycznych. Oferta z Venlo dla Polaków od zaraz na linii produkcyjnej. Pracodawca wymaga od pracownika doświadczenia i znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Holandia, Venlo
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
- praca w firmie farmaceutycznej
- zajmowanie się pakowaniem produktów
- kontrolowanie jakości towarów
- przygotowywanie paczek do wysyłki
- wprowadzanie danych do komputera

Wymagania:
- od kandydata oczekujemy doświadczenia przy pracy produkcyjnej
- język holenderski w stopniu komunikatywnym
- zaliczenie testu językowego przygotowanego przez firmę
- prawo jazdy kat.B
- osoba odpowiedzialnie podchodząca do swoich zadań
- umiejętność dopasowania się do nowych warunków

Oferujemy:
- do 40 przepracowanych godzin w tygodniu
- zapewniamy zakwaterowanie
- darmowy dojazd do pracy
- obecność polskiego koordynatora
- dobre warunki pracownicze

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez maila: k.mechecka@axell.pl

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-holandii-dla-polakow-przy-pakowaniu-farmaceutycznym-venlo/

ID ogłoszenia: 677545ff4872a35d