10,45€ brutto/godz.

Holandia praca z językiem angielskim od zaraz na magazynie w Venlo przy kompletowaniu zamówień

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: ponad 3 miesiące
  • Opublikowany: 15 lipca 2020 03:40

Na terenie Venlo od zaraz legalna praca w Holandii ze znajomością języka angielskiego na magazynie przy kompletowaniu zamówień. Zakwaterowanie dla kandydatów będzie zapewnione odpłatnie.

Zadania:

-kompletowanie zamówień
-pakowanie
– przygotowanie do wysyłki
– praca dwuzmianowa

Wymagania:

– doświadczenie jako orderpicker
– mile widziana znajomość języka angielskiego
– mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:

– zakwaterowanie(€102,50 / tydz.)
– ubezpieczenie(€23,66 / tydz.)
– €10,45 brutto/godz. plus dodatki zmianowe oraz za pracę w soboty

Osoby zainteresowane proszę o wysyłanie CV na adres: aleksandra.lorys@holandiajobs.pl

ID ogłoszenia: 9615f06dfe7d8757