11,15 euro/h

Hörselgau, oferta pracy w Niemczech na magazynie książek od zaraz bez języka niemieckiego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hörselgau lub Eisenach (DE)
  • Data rozpoczęcia pracy: Nie podano
  • Długość umowy: Nie podano
  • Opublikowany: 16 listopada 2021 00:22

Także bez znajomości języka niemieckiego w Hörselgau od zaraz propozycja pracy w Niemczech na magazynie z książkami i art. biurowymi. Zatrudnienie przy komisjonowaniu towaru z pomocą

Wyjedź do Niemiec Zarabiaj w EURO Wróć do Polski przed Świętami lub zostań na dłużej. Dodatkowo teraz możesz zgarnąć bonus 150 EURO EXTRA za przepracowany cały grudzień, czyli dodatkowe 1,50 euro do godziny pracy przy 151 godzinach. Masz prawko i możesz być kierowcą dla współpracowników. Zyskasz zakwaterowanie za pół ceny. TYLKO 4,5 euro za dzień.
Lokalizacja: Hörselgau lub Eisenach (DE)
Twoje zadania? W zależności od miejsca pracy to:
-Komisjonowanie książek i artykułów biurowych za pomocą skanera ręcznego.
– Zbieranie (pick-by-voice w języku polskim) asortymentu dla zwierząt za pomocą wózka EPT, którego sami nauczymy Cię obsługiwać.
-Pakowanie produktów, przygotowanie ich do wysyłki oraz inne prace magazynowe.
Oferujemy:
-Rewelacyjną stawkę 11,15 euro na godzinę
-BONUS 150 euro za każdy przepracowany bez zastrzeżeń miesiąc do końca roku (czyli nawet 450 EURO za perfekcyjną pracę od października do grudnia)
-Atrakcyjne zakwaterowanie płatne 9,00euro/dzień (blisko miejsca pracy)
-Gwarantowane 151 godzin pracy w miesiącu i wynagrodzenie wypłacane ZAWSZE na czas
-Możliwość współpracy długookresowej
-Pracę w systemie dwuzmianowym
-Możliwość ZWOLNIENIA Z PODATKU w Niemczech i uzyskania niemieckiego DODATKU SOCJALNEGO NA DZIECKO (Kindergeld)
-Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
-Dopełnienie wszystkich formalności bez wychodzenia z domu
-Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich
Czego oczekujemy od Ciebie?
-Może być wymagane prawo jazdy kat. B (własny samochód mile widziany) i chęć dojeżdżania do pracy samochodem własnym lub wypożyczonym
-Nie wymagamy znajomości języka

Zainteresowany? ZADZWOŃ +48 12 21 33 102, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Prosimy wysyłać CV na adres: pracaniemcy@ottopraca.pl

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

ID ogłoszenia: 8856192495415f23

ilość wszystkich wyświetleń: 266, dzisiaj: 1