9,40 euro/h

Irlandia praca w UK jako operator produkcji przy obróbce drewna, Macroom

  • Kraj: Irlandia
  • Miasto lub region: Macroom
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: Najszybciej
  • Długość umowy: Kontrakt długoterminowy (minimum 12 miesięcy)
  • Opublikowany: 18 czerwca 2017 01:49
  • Wygasa: 4 dni, 22 godzin

Aktualna propozycja podjęcia prac w Irlandii na stanowisku operatora produkcji w procesie obróbki drewna. Zatrudnienie w rejonie Macroom dla osób z dobrą znajomością języka angielskiego.

Agencja Pośrednictwa Pracy IMPERIAL poszukuje dla swojego zagranicznego klienta osób na stanowisko:
OPERATOR PRODUKCJI (OBRÓBKA DREWNA)
Firma znajduje się w Irlandii (Macroom) i specjalizuje się w obróbce drewna i produkcji ram drewnianych. Praca od zaraz, ilość wolnych miejsc: 12.
Obowiązki pracownika:
-realizacja powierzonych zadań;
-dotrzymywanie terminów i osiąganie wyznaczonych celów;
-gotowość do pracy w różnych sytuacjach i miejscach pracy.
Wymagania:
-DOŚWIADCZENIE w obróbce drewna (obowiązkowe);
-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
-znajomość języka angielskiego (minimum w stopniu komunikatywnym)
-doświadczenie w produkcji, budowie lub pracy na magazynie;
-pracowitość;
-precyzja i rzetelność;
-pozytywne nastawienie;
-umiejętność pracy pod presją czasu.
Pracodawca oferuje:
-przeszkolenie do pracy, a także możliwość kształcenia do innych stanowisk;
-kontrakt długoterminowy (min. 12 mies.);
-wynagrodzenie 9,40 euro/h (praca 40h/tyg.);
-zakwaterowanie (koszt ok.50 euro/tydzień) bez wyżywienia.
Zainteresowanych proszę o przesłanie CV w języku angielskim na adres aplikacja@imperial.org.pl lub aplikować bezpośrednio na stronie: http://www.imperial.org.pl/ofertypracy-szczegoly.php?id=628:operator-produkcji-obrobka-drewna–macroom-irlandia

ID ogłoszenia: 4675943836a0c3fb

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 30, dzisiaj: 3

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: appimperial
  • Zarejestrowany od: 14 czerwca 2017

Inne przedmioty dodane przez appimperial

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez appimperial »