9,40 euro brutto/h

Kolonia bez znajomości języka Niemcy praca na produkcji karmy dla zwierząt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Opublikowany: 15 października 2015 01:58

Oferujemy pracę w Niemczech na produkcji suchej karmy dla zwierząt przy obsłudze maszyn. Ogłoszenie z Koloni od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Stawka godzinowa: 9,40 euro brutto na godzinę pracy

Zadania:

  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za obsługę maszyn produkcyjnych związanych z mieszaniem i granulacją
  • pakowanie gotowej karmy zgodnie z wagą
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • sprawność, dobra organizacja
  • szybkość we wdrażaniu się w nowe obowiązki
  • mile widziane osoby w pełni mobilne z własnym autem

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na niemieckich warunkach od zaraz
  • przyjazne środowisko pracy
  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • zatrudnienie w systemie zmianowym
  • zorganizowanie szkolenia wprowadzające
  • możliwość zorganizowania zamieszkania

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:
neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Produkcja karmy dla zwierząt, Kolonia″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-kolonia-od-zaraz-na-produkcji-karmy-dla-zwierzat/

ID ogłoszenia: 936561e569b6ccf7

ilość wszystkich wyświetleń: 1417, dzisiaj: 3

4 Odpowiedzi na “Kolonia bez znajomości języka Niemcy praca na produkcji karmy dla zwierząt”

  1. witam mam 33 lata jetem zainteresowany waszą ofertą pracy.jestem zmotoryzowany niestety nieznam jezyka niemieckiego. pracowałem na produkcji robiłem w mleczarni mleko w proszku.jestem gotowy do pracy od zaraz tel502093042.pozdrawiam

  2. Witam,jestem zainteresowana tą pracą przy karmie dla zwierząt,zapach jest mi znany i lubiany dlatego że mam psy i zawsze w moim życiu miałam dużo psów a więc karma jest ze mną na codzień ;). Mam 30 lat i jestem gotowa do prac. Pracowałam już za granicą i zawsze coś robiłam,obecnie od 1 pażdziernika jestem osobą bezrobotną.
    Jestem gotowa do pracy.

  3. produkcja karmy dla zwierzat na 22 października 2015 @ 16:07

    Dzień dobry.Jestem bardzo zainteresowany tą pracą.Mam doświadczenie na produkcji.w Anglii.Mam dużą sprawność fizyczną i motywację.wiek 42.

  4. kus wieslaw na 17 listopada 2015 @ 21:49

    Kłaniam się Jestem zainteresowany tą ofertą pracy . Mam dwuletnie doświadczenie na lini produkcyjnej w Niemczech w firmie Vion oraz firmie. Zinerman, jestem osobą bez nałogów.
    Umiem pracować w zespole uprawiam sport kolarstwo jestem punktualny posiadam prawo jazdy B.Jestem zdecydowany podjąć pracę w tej firmie. Z poważanie kontakt telefoniczny
    158385116