8,80 euro/godz. brutto

Komisjoner – dam pracę w Niemczech na magazynie bez języka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Bremen
  • Opublikowany: 30 września 2015 02:02

Hurtownia spożywcza z miejscowości Bremen poszukuje komisjonerów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech na magazynie bez znajomości języka (konieczne przyswojenie liczebników).

KOMISJONER (M/F)

W związku z dynamicznym rozwojem, firma HR XPERIENCE GmbH z siedzibą w Hoppegarten (Niemcy) poszukuje aktualnie nowych pracowników do projektu w Bremen. Numer referencyjny: KOM-1417-05102015. Start: od 06.10.2015

Opis stanowiska:
• Praca magazynowa: kompletowanie zamowien (komisjonowanie)
• zbieranie zamówień zgodnie z poleceniami podawanymi przez system słuchawkowy (pick by voice) – doświadczenie mile widziane ale niewymagane.
• obsługa paletowego wózka elektrycznego (uprawnienia nie są wymagane),
• układanie i pakownie towarów na paletę
• praca w dziale: asortyment suchy, ewentualnie asortyment świeży, owoce i warzywa

Wymagania:
• doświadczenie w kompletacji artykułów, mozliwie spożywczych, na paletę
• znajomość liczebników w języku niemieckim od 1 do 1000, badz gotowosc ich szybkiego przyswojenia.
• motywacja do osiągania wysokich wyników i nastawienie na realizację powierzonych zadań
• gotowość do wyjazdu w ciągu kilku dni

Oferujemy:
• stawkę podstawową 8,80 €/godzinę (brutto). W zależności od wykonanej normy, stawka może wzrosnąć do 10€/godzinę
• stałe zatrudnienie (Praca w systemie dwuzmianowym 6:00-14:00 oraz 14:00-22:00)
• niemiecką umowę o pracę i rezultujące z tego benefity (m.in. zasiłek na dziecko)
• możliwość awansu zawodowego oraz długofalowej współpracy
• organizację zakwaterowania w dobrym standardzie
• opiekę polskojęzycznego brygadzisty i lidera grupy (sprawy bieżące podstawowe, banki, urzędy, szpitale, pomoc odnosnie sprawydot.” Kindergeld”, grup podatkowych oraz rozliczeniowych)

Wszystkich chętnych prosimy o przesyłanie CV na adres:
jobs.pl@hr-xp.com

z dopiskiem

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez HR Xperience GmbH z siedzibą w Hoppegarten.“

ID ogłoszenia: 755560bcdbabe2c8

ilość wszystkich wyświetleń: 1324, dzisiaj: 2

2 Odpowiedzi na “Komisjoner – dam pracę w Niemczech na magazynie bez języka Bremen”

  1. Witam posiadam ponad 4 letnie doświadczenie jako operator wózka widłowego. Pracowałem również na produkcji. Mam aktualne badania psychotechniczne i lekarskie. Mam 23 lata jestem młodym i szybko się uczę. Oto mój nr telefonu 797-486-973.

  2. jestem kobietą która pracy się nie boi , jestem pracownikiem dużego marketu kaufland na dziale drogeria( chemia duże kartony oraz sucha karma 15 kg ) więc ciężka praca nie jest mi obojętna , posługuję się wózkiem elektrycznym lecz nie mam uprawnień. Język znam w stopniu podstawowym lecz uważam że na miejscu umiała bym się dogadać . Układanie i paltowanie towaru na palecie jest mi dobrze znane ,oraz praca na dziale czy to suche czy drogeria nie sprawia mi żadnego problemu .
    wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodni z ustawą z dni 29 sierpień 1997r.o ochronie danych osobowych tj. dz.u.z2002r.,ne 101 poz.926, ze zm.), prowadzonych przez HR Xperirnce CGmbH z siedzibą w Hoppegarten.