podawane podczas rozmowy rekrutacyjnej

Komisjoner – Niemcy praca fizyczna na magazynie w Bawarii

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Bawaria
  • Opublikowany: 9 grudnia 2015 02:53

Aktualna oferta fizycznej pracy w Niemczech na magazynie jako komisjoner. Zatrudnienie w Bawarii dla osób z doświadczeniem na stanowisku magazyniera oraz znajomością języka.

Jak znaleźć legalną i dobrze płatną pracę w Niemczech ?

1 Skontaktuj się z nami 2 Daj nam poznać swoje zalety 3 Wybierz ofertę pracy 4 Wyjedź

Dlaczego Active Medica:

Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 9754

Jesteśmy już 5 lat na rynku

Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami

Pomogliśmy już wielu kandydatom

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa oraz możliwość nadgodzin)

Umowa o pracę z niemieckim pracodawcą

Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek

Zakwaterowanie

Stałą opiekę polskiego koordynatora

Pomoc w organizacji wyjazdu

Zakres obowiązków :

Dokładny zakres obowiązków podawany jest podczas rozmowy rekrutacyjnej

Wymagania:

Min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Mile widziany własny samochód dostępny na wyjazd
Chęć rozwoju i poszerzania wiedzy

Prosimy o przesyłanie CV na adres: info@activemedica.eu

Zapraszamy na Naszą stronę www.activemedica.eu oraz Facebooka i Twittera

Prosimy o załączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

ID ogłoszenia: 4975667e305863cf

ilość wszystkich wyświetleń: 1411, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Active Medica

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Active Medica »