9,00€ brutto

Komisjoner oferta pracy w Niemczech na magazynie Dortmund pick by voice

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Dortmund
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Opublikowany: 24 lipca 2015 02:22

Od zaraz oferta pracy w Niemczech na magazynie dla komisjonera w Dortmundzie. Zatrudnienie z podstawową znajomością języka niemieckiego przy kompletowaniu zamówień w systemie głosowym.

Agencja Pośrednictwa Pracy oraz Pracy Tymczasowej
D&D Personal Sp. z o.o. (nr rej. agencji zatrudnienia 9599) poszukuje dla swojego Klienta kandydatów do pracy na stanowisko: komisjoner

Miejsce pracy- Dortmund

Opis stanowiska:
– realizacja/kompletowanie zamówień przy pomocy systemu „pick by voice”
– podstawowa obsługa pojazdu elektronicznego do przewożenia palet w obrębie magazynu
– praca przy artykułach spożywczych

Wymagania:
– podstawowa znajomość j. niemieckiego/liczebniki
– uprawnienia do kierowania wózkiem jezdniowym akumulatorowym niskiego składowania
– doświadczenie w pracy w systemie słuchawkowym

Oferujemy
– umowa o pracę zawarta z firmą w Niemczech ( na niemieckich warunkach z ubezpieczeniami zdrowotnymi i emerytalnymi)
– płatny urlop wypoczynkowy
– firma organizuje płatne zakwaterowanie
– oferta pracy tymczasowej

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem wyłącznie na jeden z poniższych adresów:
rekrutacja@danddpersonal.pl
ptakowice@danddpersonal.pl

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie “Komisjoner/pick by voice”.

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”
(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).

ID ogłoszenia: 57355b0e575df22e

ilość wszystkich wyświetleń: 1733, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Komisjoner oferta pracy w Niemczech na magazynie Dortmund pick by voice”

  1. Weronika na 25 lipca 2015 @ 15:09

    Witam! Razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani Państwa ogłoszeniem. Oboje obecnie studiujemy, jesteśmy punktualni, uczciwi i pracowici, posiadamy doświadczenie w tego rodzaju pracy. Nasz nr kontaktowy to: +48 693775318. Czekamy na odpowiedź.

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: DDPersonal
  • Zarejestrowany od: 16 czerwca 2015

Inne przedmioty dodane przez DDPersonal

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez DDPersonal »