0

Komisjoner praca w Niemczech na magazynie bez języka Bawaria 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Gochsheim (Bawaria)
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 12 lipca 2015 02:58

Agencja pracy za granicą dla firmy z Bawarii rekrutuje pracowników do pracy w Niemczech na magazynie przy komisjonowaniu artykułów spożywczych w środowisku o obniżonej temperaturze.

W związku z dynamicznym rozwojem, firma HR XPERIENCE GmbH z siedzibą w Hoppegarten (Niemcy) poszukuje do pracy kandydatów na stanowisko:

KOMISJONER (M/F)
Miejsce pracy: Gochsheim (Bawaria)
Numer referencyjny: KOM-1000-13072015
Start: 13.07.2015

Opis stanowiska:

• komisjonowanie artykułów spożywczych (praca w temperaturze 4°C – 7°C)
• ogólne prace magazynowe
• pakowanie towarów

Wymagania:

• doświadczenie w pracy na magazynie na stanowisku komisjoner (pomocnik na magazynie)
• znajomość systemu “pick by voice” (system słuchawkowy)
• znajomość obsługi skanera
• aktualne zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

• niemiecką umowę o pracę i rezultujące z tego benefity
• możliwosc podwyższenia swoich kompetencji i awansu na stanowisko koordynatora

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres:
Jobs.pl@hr-xp.com z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez HR Xperience GmbH z siedzibą w Hoppegarten.”

ID ogłoszenia: 417559ced6732411

ilość wszystkich wyświetleń: 1057, dzisiaj: 2