8,80

Komisjoner praca w Niemczech na magazynie bez znajomości języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Dortmund
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 sierpnia 2016 23:02

Agencja zatrudnienia dla klienta z Dortmundu poszukuje pilnie komisjonerów gotowych do rozpoczęcia pracy w Niemczech na magazynie. Zatrudnienie bez języka niemieckiego jest możliwe.

ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej. Obecnie dla jednej z naszych spółek poszukujemy nowych pracowników na stanowisko:

Komisjoner
Miejsce pracy: Niemcy – Dortmund

Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej

Zakres obowiązków:
– pakowanie i komisjonowanie akt. odzieżowych, tekstylnych
i wielobranżowych
– zbieranie zamówień przy pomocy wózka elektrycznego i skanera

Wymagania:
– zaangażowanie w wykonywaną pracę
– umiejętność pracy w zespole
– nastawienie na realizację powierzonych zadań
– Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana!

Oferujemy:
– pracę w systemie 2 zmianowym
– niemiecką umowę o pracę
– pakiet ubezpieczeń zdrowotnych
– stawka 8,80 € brutto/h
– bezpłatny transport
– opiekę koordynatora
– zakwaterowanie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres: ogloszenia@issp.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę ISSP dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.

ID ogłoszenia: 12557ad75a91cc34

ilość wszystkich wyświetleń: 1146, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: ISSP
  • Zarejestrowany od: 12 sierpnia 2016

Inne przedmioty dodane przez ISSP

Ostatnie przedmioty dodane przez ISSP »