do ustalenia

Komisjonowanie na magazynie fizyczna praca w Niemczech bez języka Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Drezno
  • Opublikowany: 2 listopada 2014 23:56

Magazyn z Drezna szuka pracowników fizycznych do pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla magazynierów bez znajomości języka niemieckiego. Od kandydatów wymagamy doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Drezno
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
- przyjmowanie i wydawanie towarów
- zajmowanie się wyszukiwaniem produktów na magazynie
- prowadzenie prac porządkowych
- pakowanie zamówień

Wymagania:
- umiejętność zorganizowania sobie czasu pracy
- posiadanie doświadczenia na danym stanowisku
- przyjazd samochodem mile widziane
- osoba zorganizowana, punktualna, odpowiedzialna
- radzenie sobie ze stresem

Oferujemy:
- umowę o pracę
- legalne zatrudnienie według niemieckiego systemu pracy
- miejsce zamieszkania
- wsparcie polskiego koordynatora
- dobre warunki pracownicze
- szkolenie BHP
- wdrożenie w system firmy
- przyjazną atmosferę

Aplikacja:
Aplikacja za pośrednictwem strony: http://praca.gratka.pl/oferta/komisjoner-2563338.html

Źródło: http://pracanaprodukcji.eu/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-na-magazynie-komisjonowanie-bez-jezyka-drezno/

ID ogłoszenia: 28854568e0c9ea30

ilość wszystkich wyświetleń: 3504, dzisiaj: 1

3 Odpowiedzi na “Komisjonowanie na magazynie fizyczna praca w Niemczech bez języka Drezno”

  1. witam jestem zainteresowany wasza oferta pracy za granica potrzebuje pracy na stale
    obecnie moje zarobki wynoszą ok 3000 zl mam nadzieje ze je pomnożę pracując za granica mam 32 lata obecnie pracuje na magazynie jako magazynier-operator wozka mam dobra znajomość systemu SAP, przygotowywuje towary do wysylki oraz wystawiam dok.WZ. Mam tylko podstawy jezyka niemieckiego.
    jestem dyspozycyjny
    marcin kosmowski

  2. bardzo chetnie podejme kazda prace moge zabrac ze soba 1-2os sprawdzone w pracy w niemczech posiadamy karty AOK uprawnienia wozki widlowe i transportowe samochod na dojazd i ogromna checdo pracy od zaraz pozdrawiam i prosze o kontakt 665 244 728 Andrzej G na dlugi okres

  3. lukasz123 na 6 lutego 2015 @ 09:22

    Witam jestem zainteresowany doswiadczenie w komisjonowaniu2 lata up na wozki itp prosze o kontakt 530802422