do uzgodnienia

Kopenhaga Dania praca na produkcji rowerów bez znajomości języka od zaraz

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Data rozpoczęcia pracy: od października
  • Opublikowany: 1 października 2015 01:44

Aktualnie zatrudnimy pracowników do fabryki rowerów z Kopenhagi. Zatrudnienie od zaraz dla Polaków bez znajomości języka duńskiego na produkcji przy montażu części oraz gadżetów rowerowych.

Stanowisko: Pracownik na produkcji rowerów

Lokalizacja: Kopenhaga

Zarobki: do uzgodnienia

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • Praca w fabryce na produkcji przy montażu rowerów bądź samych gadżetów rowerowych.
  • Osoba zatrudniona będzie zajmowała się również kontrolą jakości.

Oczekiwania:

  • skrupulatność, duża dokładność, doby wzrok
  • spostrzegawczość, sumienność
  • odpowiedzialność
  • zdolności manualne
  • preferowane zgłoszenia od osób umiejących porozumieć się w języku angielskim
  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Danii

Oferta:

  • zatrudnienie od października początkowo na 3 miesiące
  • najlepszym pracownikom zaoferujemy przedłużenie umowy
  • zapewniony dostęp do świadczeń socjalnych
  • atrakcyjne stawki godzinowe
  • opiekę polskiego koordynatora
  • pracodawca pomaga przy znalezieniu miejsca zamieszkania w Kopenhadze

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniżej podany adres kontaktowy:
scandiworkers@email.com w tytule prosimy dopisać: 013/10/Dania

Odezwiemy się wyłącznie do osób wybranych, nie wysyłamy wiadomości odmownych. Zgłoszenia z błędnym tytułem zostaną pominięte.

ID ogłoszenia: 481560a5ba63b39f

8 komentarzy na “Kopenhaga Dania praca na produkcji rowerów bez znajomości języka od zaraz”

  1. Joanna i Krzysztof na 1 października 2015 @ 06:31

    Jesteśmy para poszukująca pracy na tym stanowisku wywiązujemy się z powierzonych nam prac jestemy dyspozycyjni pracę możemy zacząć od zaraz prosimy o kontakt 501933587

  2. Tata i córka jestesmy zainteresowni Waszą ofertą pracy.Pracę mozemy podjac od zaraz.
    nr.725037341

  3. Witam jestem zainteresowany powższą oferta pracy jestem dyspozycyjny moge zacząć od zaraz i na dłuźszy okres czasu, proszę o kontakt 514213154

  4. Witam, Jestem zainteresowany pracą w Fabryce rowerów. Mam 26 lat od 3 lat mieszkam i pracuję w Niemczech dokładnie We Flensburgu jest to zaledwie 320 km od Kopenchagi. Podaje swój Nr tel. 004915145860415 Można dzwonić o karzdej porze dnia i Nocy Podaje również mój adres email. matiz-88@wp.pl Pozdrawiam Mateusz

  5. mam 54 lata.za granicą pracowałem kilka lat.znam podstawy niemieckiego,angielskiego.jestem dyspozycyjny.proszę o kontakt 693717075

  6. Witam mam 25 lat jestem dyspozycyjny.Pracowalem w Szwecjitez przy skladaniu rowerow przez okres 4miesiecy.Chetnie
    Popracowal bym jeszcze troche.Prace zaczol bym od zaraz.
    573399431 muj numer telefonu.

  7. Witam mam 22 lata 2 letnie doświadczenie w sklepie rowerowym firmy Giant w której byłe serwisantem rowerów , które składałem również od podstaw

  8. Witam jestem zaintersowany taka praca od zareaz.Pracowałem juz w Danii i mam rodzine w Danii 30 km od KopenhagiPozdrawiam