9.49

Langenau, dam pracę w Niemczech przy pakowaniu od zaraz jako pakowacz części mechanicznych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Langenau
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Opublikowany: 24 czerwca 2018 22:41

Agencja rekrutacyjna dla kontrahenta z Langenau poszukuje od zaraz pakowaczy do podjęcia pracy w Niemczech przy pakowaniu części mechanicznych. Zatrudnienie możliwe z minimum podstawową znajomością języka niemieckiego.

PAGUS Logistikrecruiting wspiera swoich Partnerów biznesowych w branży logistycznej, dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego. Firma PAGUS jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 12863.

Poszukujemy najlepszych pracowników z rynku polskiego do pracy na stanowisku:

Pakowacz części mechanicznych

Miejsce pracy: Lanagenau

Firma:

Duże przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji na rynku, mające kilkanaście oddziałów w Niemczech. Firma zajmuje się branżą logistyczną oraz prowadzi działalność usługową współpracując z firmami znanymi na całym świecie.

Twoje obowiązki na tym stanowisku pracy:

nadzór nad jakością produktów
skanowanie kodów do sprawdzenia
porównywanie zdjęcia produktu na ekranie wyświetlacza do rzeczywistego produktu
wizualna i funkcjonalna kontrola produktów
sprawdzanie materiałów pod kątem uszkodzeń
sprawdzanie ilości towarów
naklejanie odpowiednich etykiet
nadzór nad dokumentacją
komisjonowanie oraz sortowanie towarów

Jeśli posiadasz takie kwalifikacje i doświadczenia prześlij swoje CV:

porozumiewasz się w języku niemieckim w stopniu podstawowym lub komunikatywnym
posiadasz już doświadczenie w pracy na magazynie lub produkcji
jesteś elastyczny w wykonywanych pracach
jesteś osobą dokładną i dyspozycyjną
nie działasz szablonowo i chcesz zdobyć nowe doświadczenia
potrafisz pracować szybko i dokładnie a przy tym jesteś zaangażowany
chcesz związać się z pracodawcą na dłużej
posiadasz czynne prawo jazdy kategorii B i własny samochód(jest to mile widziane, a kandydaci spełniający ten warunek będą brani pod uwagę w pierwszej kolejności)

Naszym Pracownikom zapewniamy:

stawkę podstawową godzinową 9,49 euro brutto, a także atrakcyjną premię dzienną netto 15 lub 16 euro. Wysokość stawki zależy od doświadczenia i poziomu języka niemieckiego
zorganizowane zakwaterowanie
kontrakt bezterminowy
zatrudnienie na umowę o pracę na niemieckich warunkach
terminowe przelewy, możliwość pobierania zaliczek przez 6 miesięcy od podjęcia pracy, już po 1 tygodniu pracy
wsparcie polskiego Koordynatora – pomoc w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami, zakwaterowanie, rozliczenia itp.)

Jesteś zainteresowany?

Masz więcej pytań?

Jesteśmy dla Ciebie pod numerem telefonu: 503 934 105.

Nie interesuje Cię praca w dziale kontroli jakości?

W naszej ofercie posiadamy również inne stanowiska magazynowe czy też produkcyjne, również dla par – dla osób ze znajomością języka niemieckiego jak i bez. Zachęcamy do kontaktu by poznać nasze aktualne oferty.

Mondi. Człowiek. Współpraca. Sukces.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883.) Zostałem poinformowany/poinformowana, iż mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe jak jej wyrażenie.

ID ogłoszenia: 2365b2cab7be8641

ilość wszystkich wyświetleń: 669, dzisiaj: 1